Çinli akıllı telefon markası Tecno Mobile Türkiye pazarına giriyor.

zaman-aşımı-akıllı-telefon-çin
Huawei, Xiaomi, Oppo ve realme derken, bir diğer Çinli akıllı telefon markası daha Türkiye pazarına geliyor.

zaman aşımı

Huawei, Xiaomi, Oppo ve realme derken, bir diğer Çinli akıllı telefon markası daha Türkiye pazarına geliyor. Dünyanın en büyük 10 telefon markası arasında yer alan Hong Kong merkezli Çinli akıllı telefon markası Tecno Mobile bu ay Türkiye’de faaliyetlerine başlıyor.

Türkiye akıllı telefon pazarına yeni bir oyuncu daha adım atmaya hazırlanıyor. Hong Kong merkezli Çinli akıllı telefon markası Tecno Mobile, Türkiye’de faaliyetlerine resmen başlıyor.

Transsion Holdings’in yan kuruluşu olan Tecno Mobile’ın Türkiye lansmanı 6 Mart Cuma günü İstanbul’da gerçekleştirilecek. 2006 yılında kurulan Tecno Mobile, 60’dan fazla ülkede yaklaşık 21 bin satış noktası ile faaliyet gösteriyor.

CAMON VE SPARK İLE GELİYOR

Tecno Mobile, öncelikli olarak kamera odaklı CAMON serisi ve giriş seviyesi ürünü SPARK serisi akıllı telefon modelleriyle bu ay Türkiye’de olacak.

Şirketin CAMON serisinde CAMON 11, CAMON 11 Pro, CAMON 12, CAMON 12 Pro ve CAMON 12 Air modelleri yer alırken, SPARK serisinde ise SPARK 3, SPARK 3 Pro, SPARK 4, SPARK 4 Lite ile SPARK 4 Air modelleri bulunuyor.

Android işletim sistemiyle çalışan Tecno Mobile markalı akıllı telefonların yanısıra, Çinli şirketin tablet modelleri ve aksesuar ürünleri de var.

Kaynak: haberturk.com

Editör: Ahmet Şüphesiz

zaman aşımı